Sportovní dresy by měly být kvalitní

Pokud vedete jakýkoliv sportovní klub, jednoznačně se bez dresů neobejdete. Investujte však do kvalitních materiálů, protože jinak se hráči nebudou cítit příjemně, což by se negativně odrazilo i na výsledku. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v tomto segmentu obrátit.

Dámské dresy na fotbal

Velice žádané jsou jednoznačně fotbalové dresy, protože fotbalových klubů je v České republice nespočetné množství. Právě na takové dresy se zaměřuje i ryze český výrobce DDsport, který na tuzemském trhu působí přes třicet let. Vyrábí perfektní dresy s propracovanými střihy a z příjemných materiálů. Při jakémkoliv závodu i zápasu se tak hráči cítí komfortně.

Pánské fotbalové dresy

Dresy všech velikostí

Vzhledem k tomu, že sportovci mohou být různého vzrůstu, DDsport má ve svém portfoliu produkty rozmanitých velikostí. Sportovní dresy jsou tak připraveny i pro statnější hráče. Dokonce se nemusíte starat o design, protože vám ho navrhne grafik přímo v DDsport.

Dresy na fotbal

Určitě to znáte, sportovci se v týmech často střídají, a proto je někdy potřeba vyrobit nový dres pro přicházejícího hráče. DDsport si archivuje zakázky, a tak si potom můžete doobjednat už jen jeden kus. Výrobce pružně reaguje na požadavky svých klientů, přičemž doba realizace zakázky je maximálně dva týdny.

Sublimační potisk má dlouhou životnost

Používá se sublimační potisk, neboť dokáže splnit i vskutku vysoké nároky na barevnost. Barvy se nevyperou a vypadají stále perfektně. Přímo na dresy je možné aplikovat různá čísla, reklamy i loga, a to bez navýšení ceny. Sublimační potisk je odolný a nevadí mu ani opakované praní. Objednejte si tedy dresy na fotbal, v nichž se bude sportovat jedna radost. Vydrží vám dlouhá léta. Oslovte grafiky, kteří vám navrhnou design podle vašich představ.

V případě, že máte zájem o zářivé fluo barvy, také to není problém. I takové možnosti DDsport má.