Sídlo firmy si lze pronajmout bez vysokých nákladů

Kancelář pro vaše sídlo

Máte chuť vrhnout se na podnikání, ale trápí vás, že nemáte tolik finančních prostředků, abyste si mohli pronajmout kanceláře a prostory, kde bude vaše firma sídlit? Pak vězte, že zákon umožňuje pronájem virtuálního sídla, díky čemuž se vám náklady výrazně sníží.

Sídlo firmy je nezbytné, avšak může být virtuální

Právní předpisy v České republice stanovují, že každá společnost musí mít zapsané v příslušném rejstříku sídlo firmy. Jenže problém nastává, jestliže podnikáte třeba z domova a nechcete mít adresu bydliště totožnou s adresou firmy. Pak buď musíte pronajmout nějaké fyzické prostory, kde vám poskytovatel umožní zapsat sídlo společnosti, nebo lze využít služeb virtuálního sídla.

Cenově dostupné řešení, které ocení řada podnikatelských subjektů

Virtuální kancelář a sídlo mají hned několik předností. Především stojí maximálně pár tisíc korun. Za běžné sídlo firmy v Praze se přitom dnes platí o desítky procent více, virtuální forma je tudíž cenově příznivější, a tím pádem dostupnější. Jde o ideální řešení pro začínající podnikatele a firmy menšího či středního rozsahu, které chtějí a musejí finanční prostředky směřovat hlavně do rozvoje činnosti, nikoliv do plateb za pronájem kancelářských prostor a sídel.

Součástí pronájmu virtuální kanceláře je několik užitečných služeb

V rámci virtuálního sídla lze v určitých případech využívat také skutečné kanceláře, záleží na konkrétních podmínkách poskytovatele. V případě potřeby pak tedy máte možnost setkávat se s klienty či zaměstnanci. Rovněž jsou ve službě zahrnuté i další záležitosti, mezi něž se řadí třeba přijímání pošty, přesměrování hovorů atd.

Virtuální sídlo firmy v Praze je levné. Zároveň máte možnost získat adresu pro svoji firmu v lokalitě, která je atraktivní pro klienty, obchodní partnery a kupující.