Rychlý internet za dobrou cenu není utopie

Žijeme v 21. století, mít rychlé internetové připojení je úplně běžná věc. Spousta lidí však ještě stále věří svým poskytovatelům, kteří jim tvrdí, že v jejich lokalitě rychlejší a levné připojení prostě nelze sehnat. Jestli rovněž patříte do té skupiny, čtěte dál.

Váš poskytovatel vám pochopitelně neřekne, že byste jinde mohli mít lepší internetové připojení. Pátrat a zkoumat musíte sami. Při tom svém pátrání narazíte na větší i menší společnosti. Ani ty nezahazujte, kolikrát si svých zákazníků více váží a nabídnou rychlý internet za lepší cenu.

Užijte si super rychlý internet až 1000 Mb/s

Jednou ze společností, která se snaží českým zákazníkům ukázat, že to jde i lépe, je Nej.cz. Nabízí nejen internet, ale také televizi a další služby. Pojďme se ale nejdříve zaměřit na internetové připojení od nich.

Internet od Nej využívá více než 120 000 spokojených zákazníků. Mají přístup ke kvalitní optické síti s rychlostí až 1000 Mb/s. Poskytovatel je přitom nijak neomezuje, je jedno, kolik uživatelů je připojených. V případě problémů je možné využít telefonickou podporu nebo se domluvit, aby k vám přímo přijel lokální technik.

Internet s NejTV za dobrou cenu

Spousta zákazníků si spolu s internetem zařizuje rovněž NejTV. Tato internetová televize nemá žádné přednastavené balíčky, z nichž byste stejně polovinu programů nevyužili. Programy, které chcete sledovat, si vyberete sami. Samozřejmě získáte všechny výhody internetové televize – pozastavení pořadu, přetáčení, zpětné sledování apod. K dispozici je také videotéka HBO s nejnovějšími filmy a seriály.

Internetové připojení spolu s NejTV lze získat za zvýhodněnou cenu. Zní to zajímavě? Přímo na webu https://www.nej.cz/ si můžete ověřit, zda společnost Nej působí také v místě vašeho bydliště. V současné době pokrývá více než 100 obcí v České republice a stále se rozšiřuje.