Ručně malované abstraktní obrazy z Bali zdobí české domovy

Obrazy na plátně z galerie na Bali

Největší výhodou ručně malovaných obrazů je jejich jedinečnost. Nikde na světě nenajdete stejný takový, protože lidská ruka není dokonalá a nedokáže dvakrát po sobě nakreslit přesně to samé dílo. Umělci se o to obvykle ani nesnaží. Každý jejich obraz je neopakovatelný originál.

Umění má místo v každém interiéru, byt či dům dokáže proměnit na domov, dodá mu styl a svým způsobem i duši. Zároveň mnoho prozradí o obyvatelích takového domova, každý si totiž vybírá obraz podle vlastních preferencí, s ohledem na to, co má rád a co se mu líbí.

Proč investovat do ručně malovaného obrazu?

Ručně malované obrazy jsou o něco dražší než reprodukce či potištěná plátna, která koupíte levně například v IKEA. Takový obraz je ovšem pouze levnou náhražkou skutečného umění. Rozdíl pozná každý hned na první pohled.

Ručně malované originální obrazy jsou dražší proto, že nad nimi umělec strávil dlouhé hodiny, musel pořídit plátno, barvy a ostatní pomůcky. Výsledkem je však jedinečné dílo, do nějž vložil kousek sebe. Není hezké jen na první pohled, krásu v sobě skrývá každý tah štětcem, každá nedokonalost.

Produkty obrazyzbali.cz

Dokážete ocenit abstraktní obrazy?

Originální ručně malované obrazy pořídíte  v internetovém obchodě Obrazyzbali.cz. Jak název napovídá, jedná se o obrazy dovážené přímo z Bali. Malují je tam místní umělci. Za jejich cestou do Česka stojí příběh dvou cestovatelů, kteří se do Bali zamilovali, pár obrazů si s nadšením přivezli a pak se rozhodli se o ně podělit. Vypořádali se se spoustou peripetií se clem, dopravou a vším ostatním. Nyní můžete mít originální kus Indonésie doma i vy.

Obrazy z Bali zobrazují různé konkrétní, ale i abstraktní motivy. Právě abstraktní obrazy mají dvojnásobné kouzlo. Kolikrát není přesně jasné, co vlastně zobrazují, a vy tak můžete zapojit svou představivost. Podnítí ve vás kreativitu a stanou se tématem hovorů s návštěvami. Kam je umístíte, je pouze na vás, protože umění má své místo kdekoliv. Nejen doma, ale třeba i v kanceláři.

Abstraktní obrazy z eshopu www.obrazyzbali.cz