Prodáváte nemovitost! S realitním portálem CINCINK to bude hračka!

Prodej nemovitosti

Prodáváte nemovitost? Pak se za ni zřejmě snažíte získat, pokud možno, co nejvyšší finanční obnos. Poradíme vám, co udělat pro to, abyste na prodeji skutečně vydělali a ne naopak!

Ceny nemovitostí obzvláště ve velkých metropolích dosahují svého maxima. To by pro prodávajícího měla být dobrá zpráva, protože za svou nemovitost ve srovnání s dobou před několika lety může získat vyšší cenu. Může, ale nemusí.

Zapomeňte na realitní kancelář!

Vezměme si takový prodej bytu v hlavním městě. Většinu prodávajících napadne svěřit jej realitní kanceláři. Ta byt nafotí, na svých webových stránkách uveřejní inzerát a čeká na zájemce. Ten se samozřejmě snaží cenu o něco snížit a kupce prostřednictvím makléře žádá o slevu. Ten s vidinou blížícího se uzavřeného obchodu nakonec většinou podlehne. Prodávající ztrácí.

Prodejte se ziskem!

A pak tu je několikaprocentní provize z prodeje realitní kanceláři, se kterou prodejce ztrácí podruhé. Stále prodej takovéto nemovitosti vnímáte jako dobrý obchod? Pro ty, kteří chtějí prodávat s opravdovým výnosem, tu je realitní portál CINCINK! Slyšíte cinkání skleniček po dobře uzavřeném obchodu? Právě o tento zvuk jde specialistům, jež portál sdružuje, ze všeho nejvíce!

Skutečně férový realitní portál

CINCINK není realitní kancelář, ale skutečně férový realitní portál, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky. I ta totiž pocítila potřebu podat jak kupujícím, tak prodávajícím pomocnou ruku. Na portálu máte možnost nejenom podat inzerát zdarma, ale především nabízí fundované služby skutečných specialistů realitního trhu.

Nepodceňujte právní služby

CINCINK například zprostředkuje nezbytné právní služby, s nimiž budete mít svůj prodej pod kontrolou. Podání ruky v současném světě bohužel nestačí. Advokáti, kteří prošli výběrovým řízením Komerční banky, udělají vše pro to, aby obchod po všech stránkách proběhl hladce a bez zádrhelů. A věřte, že právních úkonů, které budete nuceni absolvovat, není zrovna málo.

Kdo platí daň z nabytí nemovitosti?

Čekat vás bude podpis rezervační a kupní smlouvy, návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a řada dalších úkonů, jako je například úhrada daně z prodeje nemovitosti, respektive daň z nabytí nemovitosti. Toto břemeno je momentálně na kupujícím. Napříč parlamentem se sice opět objevily snahy tuto daň zrušit, nicméně zatím se tak nestalo.

Aby byl důvod k oslavě!

Ještě před tím však bude zapotřebí vypracovat odhad ceny nemovitosti, 3D plánek a vizualizaci interiéru, znění samotného inzerátu, nemovitost nafotit a podobně. S tím vším vám odborníci z realitního portálu mohou pomoci! Za zlomek běžné provize realitnímu makléři nutno podotknout. Tak neváhejte! Chcete přeci, aby na konci vašeho obchodu zaznělo cincink, nebo ne?