Proč je tričko s potiskem ideální propagační nástroj?

Rozhlédněte se kolem sebe a spočítejte, kolik triček s různými značkami vidíte. Určitě jich najdete celou řadu (Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren a další populární značky). Zmíněné společnosti posunuly potisk triček na vyšší úroveň díky kreativním a atraktivním vzorům. Při potisku se zaměřujte nejen na logo jako takové, ale klidně může být na oblečení i váš slogan, obrázek a podobně. Tričko je ideální reklamní nosič, který se dostane mezi tisíce, ba dokonce statisíce lidí.

Jestliže si stále nejste jisti, zda jsou reklamní trička s vlastním potiskem ideálním marketingovým nástrojem, podívejte se na následující řádky, které vás o tom přesvědčí.

Levná a rychlá výroba

V konečném důsledku je potisk triček nejlevnějším a nejrychlejším způsobem propagace vaší značky než jakákoliv jiná reklamní média. Potisk triček je nákladově efektivní volba. Pokud máte omezený rozpočet, stačí zvolit obyčejné tričko a doplnit prvky, které chcete vytisknout. Když je vše, co se týče tisku, naplánováno s dostatečným předstihem, může být výrobní proces poměrně rychlý.

Všestranný charakter

V případě, že vám návrh připraví profesionální grafik, je to příležitost vytvořit od základu něco jedinečného a úžasného. Vložte do tohoto reklamního nástroje vlastní nápad, nebojte se chytlavých frází a pohrajte si také s barvami. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Celá řada možností na výběr

Chcete kvalitní potisk za rozumnou cenu? Pokud ano, existuje celá řada možností, z nichž si můžete vybrat. Vzhledem k tomu, že je dostupných hned několik tiskových metod, náklady na výrobu dokážete optimalizovat.

Tričko je chodící reklama

S reklamními tričky okamžitě sestavíte armádu pro budování povědomí o vaší značce. Jestliže je váš tým pozván na konferenci nebo propagační setkání, firemní logo na tričkách snadno zapůsobí na lidi, a tím se o vaší značce dokážou dozvědět více. Zapamatují si ji.

Hledáte někoho, kdo se vám postará o výrobu triček s vlastním potiskem? V takovém případě se podívejte na nabídku společnosti Blue Arrow a její webovou stránku BlueArrow.cz.