Proč by toaletní stolek neměl chybět ani ve vaší domácnosti?

Toaletní stolek

Toaletní stolek je opomíjeným kusem nábytku, přitom má své místo v pokojích žen, dívek a slečen už odnepaměti. Schválně si všimněte, až se budete příště dívat na nějakou pohádku, nebo půjdete na prohlídku zámku. Určitě tam nějaký objevíte. S toaletkou ve svém pokoji si každá žena může připadat jako princezna.

Toaletní stolek může pomoci vnést do každé domácnosti, v níž je aspoň jedna žena, řád. A nejen to. Důvodů pro jeho koupi je mnoho.

Nebudete se ráno dohadovat o koupelnu

Obzvlášť jestli ve vaší domácnosti žije více slečen, máte nejspíš co dělat, abyste se ráno všichni vystřídali v koupelně. Kdyby každá měla svůj toaletní stolek se zrcadlem, stačilo by jim jít si do koupelny vyčistit zuby. Zbytek činností – tvoření účesu, malování se a další by se přesunul před toaletku.

V koupelně bude více volných poliček

Všechna ta malovátka, tužidla, spreje na vlasy, parfémy, make-up a další lahvičky s obsahem, jenž je pro muže často úplně neidentifikovatelný, ve spoustě domácností leží v koupelně. Také se tam obvykle nachází fén, žehlička na vlasy a další přípravky a pomůcky na každodenní zkrášlování. Jen si představte, kolik by se uvolnilo místa na poličkách a v šuplících, kdyby tohle všechno vybavení zmizelo do toaletního stolku?

Žena dostane, po čem touží

Nebo aspoň jednu z těch všech věcí, o něž stojí. Toaletní stolek se stane jejím královstvím, kde bude moci být sama sebou. Skvělé řešení je to v případě, že máte dvě děti – dceru a syna sdílející jeden pokoj. Holčička získá v podobě toaletky svůj kousek prostoru.

Stane se skvělým doplňkem v místnosti

Vyberete-li dobře, stane se toaletka okrasou pokoje. Hodí se k vám domů spíš vintage kousek, nebo moderní toaletní stolek dub sonoma? Vybírejte pečlivě, sortiment je obrovský. Součástí stolku je navíc zrcadlo, které opticky zvětší prostor. A nezapomeňte na taburetku.

Napsat komentář