Postavte si nový zahradní domek během jednoho víkendu. Jak na to?

Koupili jste si pozemek v zahrádkářské kolonii a nyní přemýšlíte, jak se zbavit staré a zchátralé chatky? V takovém případě máte štěstí – poradíme vám totiž ideální, rychlou a kvalitní náhradu. Jakou?

Skládací domek z poctivého masivu

Rozhodně nemusíte začínat vypracovávat kdovíjaký plán, počítat, shánět materiál, nářadí, a poté trávit několik týdnů vlastnoruční výstavbou chatky. Mnohem lepším řešením jsou skládací zahradní domky. O co se jedná?

Tyto domky fungují podobně jako klasický nábytek. Přijdou vám totiž ve složeném stavu (součástí balení je samozřejmě i jednoduchý návod). Vy si je následně za jedno až dvě odpoledne hravě sestavíte. Nemusíte disponovat žádným speciálním nářadím. Vše potřebné najdete v krabici.

Základem konstrukce je solidní masivní dřevo, které odolává všem vnějším vlivům – od deště až po silné krupobití a další rizika. V zásilce jsou i plastová izolační okna, kvalitní dveře i další důležité součásti. Užitná plocha takového domku přitom může dosahovat i přes 40 metrů čtverečních.

Dopřejte svým dětem zábavu a sobě klid

Zahrada je místem psychického i fyzického odpočinku. Chcete se natáhnout a užívat si slunečních paprsků? Pak musíte zabavit své ratolesti. Pořiďte jim třeba zahradní houpačky, dětská pískoviště, koupací sudy nebo vychytané workout hřiště. Všechny (a nejen ty) tyto položky zakoupíte v oblíbeném e-shopu Skluzavky.cz.

Mrkněte se například na oblíbený Dětský domeček Monkey´s Home Chatrč pirát Spot. Tato šikovná konstrukce zabírá pouze několik málo metrů čtverečních a složíte ji za pár hodin. I přesto potěší vaše ratolesti dětským domečkem s dvířky, dřevěným žebříkem, skluzavkou, lezeckou stěnou a krytým prostorem pro pískoviště. Snadno tak zabavíte své děti na stovky a stovky hodin.