Podnikejte svobodně díky ekosystému coworking centra WorkLounge

Coworkingová centra jsou zajímavou alternativou k práci v kanceláři i k home office. Jejich obliba roste napříč věkovým spektrem lidí, kteří neholdují být zaměstnanci ve velkých korporátech, ale nevyhovuje jim ani 100% home office.

Coworkingové centrum však není jen pro freelancery a nezávislé profesionály

Často jsou řešením i pro začínající firmy a start-upy, které se snaží nedělat náklady, ale spíše podnikat. Kombinují home office s potkáváním se právě v coworkingových prostorách. Nabídnou kreativní i reprezentativní prostor s dobrým zázemím. Hodí se pro udržení týmu v osobním kontaktu, ale též pro schůzky s partnery či klienty.

Coworking má v sobě energii, která nabíjí ty, kdo jej využívají, a závidí jim je ti, kteří tuto možnost z jakéhokoliv důvodu nemají. Je to místo pro nalézání nových partnerství, zakázek i spolupracovníků.

Mnohé lidi odpuzuji „píchačky“ i nesmyslné porady. Jiní zas nejsou schopni pracovat pouze doma bez motivujícího prostředí kolem. A další hledají možnost, jak ušetřit. I to vám coworkingové centrum v dnešní době drahých pronájmů kanceláří nabídne.

Hledáte coworkingové centrum v Praze?

Oblíbené WorkLounge má již čtyři pobočky – na Václavském náměstí (Diamant Václavák), v Karlíne (Forum Karlín), na Smíchově a na Žižkově. Ať si vyberete kteréhokoliv z nich, nabídne vám více než jen pracovní zázemí. Jsou to prostory s duší, které na vás dýchnou pracovní i kreativní atmosférou.

Nechcete se vázat smlouvou.? Nemusíte! Zaplaťte si denní vstup a přijďte si užít produktivní pracovní zázemí. Denní vstupy lze využívat na všech pobočkách od 9 do 17 hodin. Pronajmout si lze místo, nebo soukromou kancelář pro jednu až čtyři osoby. Jako bonus máte po celý den nápoje zdarma. Pokud si zaplatíte denní vstup na tři dny, získáte slevu.

Chcete pouhé místo, ale budete potřebovat telefonovat? K tomu jsou v místě k dispozici odhlučněné telefonní budky. Hodí se pro telefonní hovory i videokonference. Pronajmete si raději celou kancelář (Office Day Pass)? Půjčte si na recepci ke svému notebooku monitor i klávesnici. Kancléř si lze během dne uzamknout a ponechat si v ní věci, i pokud někam odcházíte.

Pracujte v coworking centru pravidelně

Staňte se členem coworking centra za měsíční paušální poplatek. WorkLounge nabízí několik možnost od 1800 Kč až po cenu za kancelář od 6500 Kč za měsíc určenou pro jednu až deset osob. Každá forma členství – Basic Membership, Hot Desk, Dedicated Desk či Private Office – je připravena s různými balíčky služeb. Snadno si tak vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Užijte si coworking se vším všudy

WorkLounge je tady pro jednotlivce, malé i středně velké týmy, pro freelancery i digitální nomády. Kromě místa, sdílených prostor či malé kanceláře máte možnost využívat i obecně dostupné prostory a s tím spojené služby. Tedy například zasedací místnost. Ta má kapacitu 4 až 25 osob a je perfektně vybavena vším, co potřebujete k prezentaci – technikou, whiteboardem a flipchartem, i nápojovým balíčkem v ceně pronájmu. Ceny za hodinu jsou velice příjemné a při dnešních cenách v restauracích vás profi schůzka vyjde rozhodně levněji v pronajaté zasedačce coworkingového centra.

V coworkingových prostorách můžete uspořádat i konferenci, přednášku, workshop, nebo velikou prezentaci pro až 80 lidí. Eventové prostory si lze najmout i pro produkční účely, například natočení videa, focení apod. Interiéry jsou skutečně fotogenické.

Chtěli byste vyrábět podcasty? Najměte si ve WorkLounge podcastové studio. Místnost je vybavena vším pro profesionální nahrávání. Technika je intuitivní, přitom velice kvalitní. Místnost se hodí pro nahrávání podcastů, voiceoverů, rozhovorů i jako klasická zasedací místnost.