Máme pro vás k pronájmu opravdu reprezentativní eventový prostor. Za hubičku!

Chcete zapůsobit na klienta či obchodního partnera? Pronajměte si zasedací či eventové prostory v kancelářích WorkLounge!

Vítejte v coworkingovém centru WorkLounge. Vskutku moderních kancelářských prostorách, které si v ničem nezadají s pracovišti světového formátu. Takových, jež jsou k vidění v hollywoodských filmech. Věřte, že práce vám tu půjde od ruky jako nikdy před tím. Je totiž prokázáno, že prostředí, v němž pracujeme, má zásadní vliv na produktivitu stejně jako kvalitu odvedené práce. Můžete si být jisti, že ve WorkLounge vám práce půjde pěkně o ruky. Dokonce se do ní budete těšit. A troufáme si tvrdit, že se vám z ní odpoledne nebude chtít domů. A nejenom to! Víte, že si tu můžete pronajmout i jedinečné zasedací a eventové prostory? V nich pak uspořádáte poradu, tiskovku i školení, na které zúčastnění hned tak nezapomenou.

WorkLounge Karlín

WorkLounge Karlín najdete v samém srdci čtvrti, v níž to po všech stránkách žije. Panuje tu zdaleka nejenom přátelská atmosféra. Ojedinělý je i design pobočky, jenž jde ruku v ruce s její historií. Navýsost moderní interiér se tu citlivě kloubí s klasickým cihlami. To ale není vše. K dispozici vám y o rozloze 1900 m². Jejich součástí jsou 3 lounge zóny, 2 kuchyňky, 9 zasedacích místností a sdílené kanceláře pro jednu až deset osob.

WorkLounge Diamant Václavské náměstí

Rádi byste pracovali přímo v centru? I tato možnost se nabízí. Je jí WorkLounge Diamant přímo na Václavském náměstí. V tomto případě se jedná o opravdu reprezentativní prostory v historickém centru Prahy s úchvatným výhledem na Václavské náměstí. Využívat budete moci 4 zasedací místnosti, designový event space a sdílené kanceláře pro 1 až 8 osob. Využívat rovněž budete moci vybavenou kuchyňku a neomezené množství kávy na celý den.

WorkLounge Smíchov

Velmi reprezentativní je také WorkLounge Smíchov sídlící v nově zrekonstruované budově na Plzeňské ulici. I zde je pro vás připravena moderní lounge s kuchyňkou, dvě zasedací místnosti a kanceláře pro 1 až 15 osob. Tím to nekončí. V budově dále najdete parkoviště, masérské studio, zubní ordinaci, kosmetický salon a kadeřnictví. Vše nezbytné zkrátka budete mít pod jednou střechou.

Pracujte v opravdu moderním prostředí

Prohlédněte si na stránkách WorkLounge fotografie jednotlivých kancelářských a eventových prostor a odpovězte na otázku, zda byste si dokázali představit v takovém prostředí pracovat. My tedy ano! A velmi rádi! Co pro to budete muset udělat? Ne zas tak moc. V podstatě postačí, když si vyberete jedno ze čtyř možných členství.

  1. Basic Membership

S Basic Membershipem za 1800 Kč měsíčně dostanete tzv. omezený přístup. Třeba na pár dní v týdnu či měsíci. To by mohla být vítaná změna při práci na home officu, nemyslíte? WorkLounge Membership konkrétně zahrnuje 4 celodenní vstupy měsíčně do coworkingu v kterékoliv z výše zmíněných poboček (od 9 do 17 hodin). A pokud se vám tu zalíbí do té míry, že byste v něm chtěli strávit dní víc, budete si moci zakoupit jednodenní vstup (Day Pass) za 330 Kč.

  1. Hot Desk

Hledáte flexibilní pracovní místo, avšak nikoliv pracovní kancelář ani stůl? V tom případě zvažte Hot Desk. Za 5500 Kč měsíčně získáte neomezený vstup na jednu z poboček, z níž se tak stane vaše základna. Zde si pak vždy vyberete pracovní místo a budete se moci pustit do práce. K dispozici vám ve všední dny budou služby recepce, kde si budete moci zarezervovat i zasedací místnost. Zde zase budete moci přijímat návštěvy.

  1. Dedicated Desk

Rádi byste ve WordLounge měli vlastní stůl? Máte ho mít. Za 6000 Kč měsíčně ve sdílené kanceláři s dalšími čtyřmi freelancery. Počítat můžete s ergonomickou židlí, lampičkou a uzamykatelnou skříňkou na dokumenty. K tomu vám budou k dispozici i designové prostory coworkingu.

  1. Private Office

A pro ty nejnáročnější, kteří jsou zvyklí pracovat sami, tu za 6500 Kč měsíčně máme Private Office pro 1 až deset osob. Zde můžete pracovat buď sami nebo s vaším týmem. V této ceně jsou i další služby, které je možné využít na všech pobočkách WorkLounge.

Zasedací a eventové prostory

WorkLoung ale nenabízí jen a pouze pracovní prostory a kanceláře. kanceláře, ale i unikátní zasedací místnosti a eventové prostory.

Ničím nerušená obchodní schůzka

Máte před sebou důležitou obchodní schůzku? Potřebujete na obchodního partnera či klienta zapůsobit? Zarezervujte si za tímto účelem menší zasedací místnost, nebo neformální zasedačku. Budete-li na něj chtít opravdu zapůsobit, doporučujeme velmi reprezentativní zasedačku s výhledem na Vítkov.

Porada se zaměstnanci

I porady by měly probíhat v příjemném a reprezentativním prostředí, v nichž se všichni zúčastnění budou cítit maximálně uvolněně. I tyto požadavky zasedací místnosti WorkLounge splňují na výbornou. Pokud schůzky řešíte raději online, můžete si místnost rezervovat i pro vaše konferenční hovory.

Působivá prezentace

Máte v plánu svým kolegům či nadřízeným představit svůj nový projekt? V tomto případě zvolte tu vybavenou patřičnou technikou, whiteboardem či flipartem.

Malé i velké školení

Potřebujete své zaměstnance vyškolit? Třeba v oblasti Bezpečnosti a ochrany při práci, požární ochrany, nebo třeba kybernetické bezpečnosti? Pro tato školení je přímo stvořená velká zasedací místnost v eventovém prostoru.

Tisková konference

Pokud potřebujete seznámit média a následně veřejnost se svým produktem či službami, můžete tak učinit v konferenční místnosti. Pro celodenní akce je možné si pronajmout i lounge s kuchyňkou.

Firemní večírek

Konferenční místnost je však skvělým místem i pro uspořádání firemního večírku. Brzy nastane čas těch vánočních. Zarezervujte si proto prostory dříve, než vás předběhnout ti ostatní.

Podcastové studio

Zde nahrajete rozhovor, natočíte podcast i voiceover. Studio je totiž vybaven profesionálním mixážním pultem.

Možnost tohoto výjimečného prostoru jsou zkrátka v podstatě neomezené. Tak jich využijte!