Plechové dózy – nabídněte zákazníkům něco navíc

Obal prodává – toto zlaté pravidlo obchodování platí stejně dnes, jako před sto lety. V obchodech plných zboží musíte do designu vašich výrobků investovat, abyste se odlišili od konkurence a nenechali vaše zákazníky odejít s prázdnou. Jedním z poměrně levných, ale vysoce účinných způsobů, jak skokově zvýšit atraktivitu vašeho zboží o několik úrovní je patřičně luxusní obal – plechové dózy, ozdobené promyšleným designem. Vaše zboží se tak okamžitě dostane do mnohem vyšší cenové kategorie, což okamžitě poznáte na vašich obratech.

Výhody plechových dóz

Na rozdíl od běžného papírového obalu, který se zmačká a poškodí dříve, než zákazník donese produkt domů, plechovky toho vydrží mnohem více. Kromě obalu dokážou plnit i funkci propagačního předmětu. Díky jejich pevnosti a odolnosti je totiž lidé většinou po spotřebování nevyhodí, ale používají je k uschovávání různých drobných předmětů. Vaše logo tak budou mít stále na očích po mnoho let.

Jaké zboží se hodí do plechových dóz?

Plechové dózy se stanou exkluzivním obalem prakticky pro jakékoli zboží, které se do nich vejde. Bonbóny, cukrovinky, sušenky, ale i cigarety nebo alkohol jsou ideálními kandidáty, ze kterých dokáže plechová dóza vyrobit luxusní zboží. Cokoliv, co se obvykle dává jako dárek, bude s plechovou dózou vypadat ještě luxusněji.

Kdo mi vyrobí plechovou dózu

Jednou z firem, která vám vyrobí exkluzivní a přitom levné plechové dózy na míru, je firma Bluearrow.cz, která se zabývá zakázkovou výrobou reklamních předmětů. Můžete si vybrat cokoli, od rozměrů přesně na míru vašim požadavkům, až po unikátní design podle vašeho vlastního návrhu. Vaše plechová dóza může mít kulatý, čtvercový, obdélníkový i oválný půdorys a může být ozdobena kromě kvalitního ofsetového tisku i embosovanými (vystouplými) či debossovanými (zahloubenými) ornamenty či písmeny.