Plastové bedny nacházejí uplatnění v potravinářském průmyslu

Pokud působíte v potravinářském průmyslu a hledáte vhodné přepravky k potravinářským účelům, potom vás nadchnou plastové bedny. Segment s potravinami je charakteristický specifickými potřebami, čemuž jsou plastové přepravky přizpůsobeny. Slibují stoprocentní nezávadnost a některé modely mají i různé funkce, například s pomocí různých doplňků jsou schopny udržovat teplotu u tuhnoucích tekutin a mražených výrobků. Stejně tak se bedny vyznačují odolností proti poškození a snadnou manipulací či údržbou.

Plastové boxy do potravinářství

Plastové bedny nabízí společnost Schoeller Allibert, která patří mezi špičku ve výrobě kontejnerů a boxů. Zapracovala na procesním a logistickém řešení, jež vás nadchne dlouhou životností. Stejně tak nesmíme zapomenout na to, že obaly, boxy, bedny a další prvky jsou na konci svého životního cyklu plně recyklovatelné, takže výrobce myslí i na životní prostředí. Plastové boxy šetří také náklady.

Plastové bedny jsou vhodné pro jakékoliv potraviny – od masa přes mléčné produkty až po pečivo či ovoce a zeleninu.

Výhody plastových beden

Přední výhodou plastových beden a kontejnerů je možnost stohovat je. Ukládejte je tedy na regály a skladujte do výšky. Stejně tak je možné opatřit je moderními monitorovacími systémy, které mají v sobě integrované RFID tagy a čárové kódy. Schoeller Allibert myslí opravdu na všechno.

V neposlední řadě jsou v nabídce i plastové bedny pro přepravu tekutých produktů, jako jsou šťávy, marmelády, limonády či jogurty. Pro takové účely slouží IBC kontejnery, jež splňují vysoké hygienické nároky.

Společnost Schoeller Allibert dodává své plastové boxy různým firmám a vy se můžete stát tou další spokojenou. V případě zájmu na vás čekají také velkoobjemové kontejnery, přepravky s otevřenými rukojeťmi a spoustu dalších produktů.