Originální sklenice na víno s vlastním potiskem

Chcete potěšit některého ze svých blízkých, který holduje vínu a má smysl pro humor? Věnujte mu originální a neobyčejnou skleničku na víno, se kterou určitě sklidíte úspěch. Udělejte radost své kamarádce, kolegyni, mamince, sestře nebo svému protějšku zajímavým a nápaditým dárkem, který si najde využití nejen na pití vína, ale také jako nápaditá dekorace.

Je libo lesk, nebo mat?

Stylové barevné skleničky na víno je možné vybrat v lesklém nebo matném provedení. Díky tomu tak výběr hravě přizpůsobíte svým konkrétním požadavkům a zdánlivě obyčejnou skleničku necháte proměnit v neobyčejnou. Ta potěší nejednoho milovníka vína.

Vyberte si z několika atraktivních barevných odstínů

Skleničky na víno s potiskem jsou k dostání v několika atraktivních barevných odstínech, takže si každý vybere podle svého gusta. Díky široké nabídce barev je taková sklenička ideálním dárkem nejen pro ženy, ale také pro muže. Samozřejmostí je vysoce kvalitní technologie tisku, a to pomocí rotačního sítotisku. Barva je vysoce odolná, takže se nemusíte obávat ani případného mytí v myčce.

Buďte kreativní a vymyslete si svůj vlastní text

Buďte kreativní a zkuste vymyslet svůj vlastní text jako potisk na sklenici. Takový dárek s osobním a vlastním vymyšleným textem potěší dvojnásob. Může jít o milou připomínku vašeho vztahu, vzpomínku na speciální událost nebo i osobní vzkaz. Fantazii se v tomto ohledu meze nekladou.

Spousta nápisů jako inspirace

Nejste příliš kreativní a nevíte, jaký text pro potisk skleničky zvolit? Nevadí, stačí si jen vybrat některý z vyobrazených nápadů. Inspirujte se spoustou originálních a vtipných nápisů, které je možné na skleničky natisknout. Může to být jednoduché motto, zajímavá myšlenka a další texty, které vylepší design sklenice na víno.