Nebuďte na prodej nemovitosti či hledání bydlení sami

Krásné bydlení na Praze 5

Ať už se chystáte nemovitost koupit, pronajmout nebo naopak prodat, čeká vás nemálo starostí. Najít či prodat bydlení je trochu jiné, než když si jdete koupit či prodat telefon. Jde o důležité rozhodnutí, které ovlivní váš život. Proto byste na něj neměli být sami.

Až budete kupovat nebo prodávat nemovitost poněkolikáté, už budete vědět, jak si počínat. Problém je, že většina lidí tohle nedělá příliš často. Mnohokrát vlastně jen jednou za život. Takže jak má člověk vědět, na co všechno myslet?

Netrapte se, nechte trápení na jiných

Za účelem pomoci lidem v takových situacích vznikl portál Cinkcink pod záštitou Komerční banky. Na jednom portálu spojuje zájemce o bydlení s prodejci. Pomáhá jim s celým procesem a zároveň umožňuje publikovat a procházet inzeráty. Samozřejmostí je výpomoc s financováním či úschovou peněz. Prodej nemovitosti nebo její koupi díky portálu vyřešíte bez realitky a právníků, inzerce je navíc zcela zdarma.

A proč zrovna Cinkcink? Protože na konci realitního obchodu se cinká předávanými klíči a skleničkami na kolaudační párty!

Prodávám nemovitost

Chcete-li nemovitost prodat za nejvyšší možnou cenu, budete nejspíš potřebovat poradit. Je nutné nechat si zpracovat odhad ceny nemovitosti a sepsat inzerát. Vaše šance na výhodný prodej ovšem významně zvýší také kvalitní fotografie, 3D plánek, nebo dokonce vizualizace interiéru. Za tyto služby se platí, nicméně díky Cinkcink je získáte všechny na jednom místě. Kromě toho lze sbírat kredity (za registraci, nákupy a přidané inzeráty), které vám pak cenu služeb snižují.

Kromě toho najdete na blogu Cinkcink spoustu dobrých rad. Naučí vás, co říct zájemcům a co byste jim naopak raději tvrdit neměli. Víte například, že často se zájemci už na první schůzce ptají na slevu? Měli byste na takovou otázku být překvapení a vědět, čím budete argumentovat, proč slevu nedáte.

Kupuji nemovitost nebo si ji chci pronajmout

Tak je to tady, vybrali jste si nemovitost. Jste si však jistí, že je v dobrém stavu? Cinkcink vám zajistí technickou inspekci. Když se dohodnete, jak vyřešíte peníze? U koho si vezmete hypotéku a pošlete celou částku rovnou majiteli? Zpravidla se peníze řeší přes nějakého prostředníka, jímž bývá právník, ovšem při prodeji bez právníka jste nahraní. Pokud tedy nemáte účet u Cinkcink. Mimochodem, zajistí vám i právní služby a pomoc daňového specialisty. Kromě toho i pro kupující platí možnost slevy za kredity zmíněné výše. Založte si tedy účet co nejdříve a rovnou si nastavte hlídací kočku, která vás upozorní na inzerenty odpovídající vámi nastaveným požadavkům.

Aktuálně najdete na Cinkcink tisíce inzerátů nabízejících byty, domy, komerční prostory i volné pozemky. Přidáte mezi ně i svůj inzerát, nebo mezi nimi najdete svůj budoucí domov? Podívejte se na Cinkcink.cz.