Máte postavu typu hruška? Známe ideální svatební šaty pro vás!

Svatební den je velkou událostí pro všechny nevěsty. Vyberte si proto takové svatební šaty, pohodlně, a navíc budou lichotit vaší postavě. Máte postavu typu hruška? A víte, jaké svatební šaty budou to pravé pro vás? My ano!

Jak vypadá postava typu hruška?

Máte-li širší spodní část těla (boky, stehna) než horní část, pak pravděpodobně budete disponovat postavou typu hruška. Ženy s tímto typem postavy mají většinou úzký pas, což představuje výhodu při výběru svatebních šatů.

Jaké svatební šaty budou to pravé pro vás?

Při výběru svatebních šatů byste měly brát v úvahu tvar vaší postavy. Jaké šaty ale budou nejlépe sedět postavě typu hruška? Jestliže se chcete cítit pohodlně, podtrhnout své vnady a zakrýt nedostatky vaší postavy, volte svatební šaty, které mají střih do tvaru písmene A a rozšiřují se směrem od pasu dolu. Nebojte se ani většího výstřihu do tvaru písmene V. Takovýto střih optimálně vyváží proporce vašeho těla, skryje širší boky a stehna a zároveň opticky prodlouží horní část těla.

Nebojte se zdobení a doplňků

Svatební šaty by především ve vašem případě neměly být nudnou záležitostí. Nebojte se zvolit takové, které mají zdobenou vrchní část nebo pas. Pokud se vám líbí kamínky, perličky, flitry či krajkové nebo jinak zajímavé zdobení, jste to přesně vy, kdo by ho měl zvolit. Dekolt můžete doplnit větším náhrdelníkem, který bude přitahovat zrak všech svatebních hostů a odpoutá pozornost od vaší problémové partie.

Ideální střih vám pomůže vybrat zkušené zakázkové krejčovství v Praze, které vám ušije šaty nejen pohodlné, ale především takové, které budou podle vašich představ. Profesionální krejčí dokáže ocenit vaši postavu a navrhnout model, který zvýrazní vaše přednosti a skryje případné nedostatky. Důležité je, aby byl střih šatů navržen nejen s ohledem na aktuální módní trendy, ale také aby respektoval vaši osobnost a životní styl. Výběr správného materiálu je klíčový – měl by být nejen krásný na pohled, ale také příjemný na dotek.