Kam s tím? Do skladového kontejneru!

Skladové kontejnery

Skladové kontejnery neboli samoobslužné sklady pojmou více zboží, než si zřejmě myslíte. A vyřeší vaše dilema, co s tím, když na to není místo! 

Nevíte, kam uskladnit své zboží? Kde uložit pozůstalost po rodičích, jíž se nemáte srdce zbavit? Přestěhovali jste se z domu do menšího bytu, do něhož se vám veškeré vybavení nevejde? Důvodů, proč jste zavaleni předměty, je celá řada. Mají ale stejné řešení. Nabízí jej skladové kontejnerypotažmo samoobslužné sklady.

Levné samoobslužné sklady

Jen na území Prahy prostorné skladové areály najdete hned na dvou místech místech: v Malešicích a ve Stodůlkách. Brňané si pak skladové prostory mají možnost pronajmout v Moravanech u Brna. Za všemi skladovými areály stojí jedna firma s názvem Misterbox, s.r.o. Nabízí doslova to, co má ve svém názvu: levný pronájem skladů. Tedy za velmi slušných podmínek.

Přestaňte se obklopovat zbytečnostmi!

Současná doba přeje minimalismu. Přestaňte se obklopovat věcmi, které nepoužíváte, a nechte prostor, v němž žijete, více dýchat. Což ovšem neznamená, že byste se všeho museli nemilosrdně zbavit. Obzvláště věci, se kterými nás spojují vzpomínky, se na skládku vyhazují těžko. Díky samoobslužným skladům v podobě skladovacích kontejnerů jste však tohoto kroku ušetřeni.

Praktické a bezpečné

Samoskladování (v originále SELF STORAGE) v kontejnerech je praktické a bezpečné. Uzavřený areál skladů je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu střežen kamerovým systémem a bezpečnostní službou. Přístup k obsahu kontejneru je možný jen prostřednictvím speciálního čipu, jímž disponuje pouze jeho majitel. Chytře skladovat tímto moderním způsobem mohou nejenom firmy, ale také jednotlivci. Tak neváhejte.

Kontejner za 1 200 korun měsíčně? Je to možné!

Skladovací kontejner o rozloze do čtyř metrů čtverečných si můžete pronajmout v cenách od 1 200 korun měsíčně. Takový kontejner, neváží-li i s jeho obsahem více než 5 tun, navíc není problém přemístit prakticky na jakékoliv místo v České republice. Potřebujete mít uskladněné zboží po ruce? Žádný problém. Kontejner vám může parkovat i na zahradě vašeho domu. Ještě váháte? Neměli byste.