Je vám zima na svahu? Zatopte si!

Není nic horšího, než když na svahu mrzne tak, že vám znecitliví prsty. Jak potom chcete lyžovat? Je to samozřejmě nepříjemné, ale také nebezpečné, když nemáte cit v nohou ani rukou. Co když je vám ale zima celkově? To si potom lyžování vůbec neužijete a předčasně prchnete do chaty, kde budete rozmrzat. Už nemusíte svou lyžařskou dovolenou zkracovat, protože je na horách příliš velká zima. Spolehněte se na kvalitní vybavení, které vás rozehřeje. Francouzský výrobce Therm-ic se zaměřuje na výrobu vyhřívaného oblečení. Jde o unikátní technologii, kdy jsou vesty, bundy, rukavice či ponožky vybaveny topnými tělesy a speciálními akumulátory, jejichž stupeň vyhřívání můžete řídit i pomocí aplikace v mobilním telefonu. Aby vám ve vyhřívané bundě nedošla šťáva, můžete ji napájet z jakékoli powerbanky. Komu stačí dodat trochu tepla na tělo, zvolí vyhřívanou vestuVyhřívané vesty Therm-ic jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny celkem pěti vyhřívacími zónami na břiše a zádech. Pomocí Bluetooth snadno propojíte zdroj vesty s chytrým telefonem a můžete si nastavit požadovaný stupeň výkonu a optimalizovat výdrž baterie.

Pro zimomřivce

Patříte-li mezi extra „zmrzliny“, vsaďte na vyhřívané bundy Therm-ic se speciální izolační syntetickou náplní, kterou doplňují vyhřívací zóny. Také bundu lze bez obtíží spárovat pomocí Bluetooth s chytrým telefonem a plynule regulovat její výkon. Vyhřívanou bundu využijete při zimních sportech, ale také na outdoorové aktivity v chladném počasí či na každodenní nošení.

Ale vraťme se k těm studeným nohám. Zimou zkřehlé prsty dokážou sjezdaře pořádně potrápit, proto je skvělé se dopředu vybavit. Jaké máte možnosti? Se zimou v lyžácích se dá bojovat na několika frontách, můžete použít vyhřívané ponožky a dále také vyhřívané stélky do bot, které můžete použít jak do klasické obuvi, tak i do přezkáčů. Máte-li rádi komfort a nechcete dělat kompromisy, pořiďte si přímo vyhřívané lyžáky. V botičkách jsou rozmístěna plochá topná tělíska, která udrží vaše nohy pěkně v teple i za tuhých mrazů a vy si budete moct užít mrazivý den na svahu bez obav z tepelného diskomfortu.