Je mnoho důvodů, proč si koupit Apple Watch

Hodinky už dávnou nejsou pouze časomírou. Moderní chytré verze toho umí mnohem více, zvláště, když se spárují s mobilním telefonem.

Králem v tomto odvětví je společnost Apple, která v nepravidelných intervalech již dlouhá léta nabízí svým zákazníkům nové verze Apple Watch. I přesto, že nepatří k nejlevnějším, je po nich pořád obrovská poptávka.

Vynikající hardware

Chytrá časomíra v podobě Apple Watch je tvořena primárně sofistikovaným hardwarem. Design je také důležitý, nicméně zde hrají prim hlavně moderní technologie. Díky nim umí tento druh přístroje opravdu spoustu věcí.

Mezi ty nejzákladnější je třeba schopnost prozvonit spárovaný mobilní telefon a tím ho snadněji najít. Apple Watch navíc dokáží mobil i tak trochu nahradit. S jejich pomocí lze totiž přijímat textové zprávy, a dokonce i hovory. Tato funkce rozhodně není standard.

Zlepšení kondice

Co si budeme nalhávat, západní populace povážlivě kyne. Na vině je spousta faktorů. Mezi ty nejzásadnější rozhodně patří nedostatek pohybu. Stále více lidí má sedavé zaměstnání a když je někdo nucen sedět osm hodin denně u počítače, příliš toho nezhubne.

S přispěním Apple Watch je to však možné. Stačí si zapnout krokoměr, který je zde poměrně přesný. Existuje průměrný počet kroků, který by měl člověk denně ujít, aby při běžném stravování nezačal tloustnout. Stačí toto doporučení dodržovat a váha by se neměla příliš vychylovat směrem vzhůru.

Nadšeným sportovcům pak Apple Watch umožňuje hlídat si během aktivity tepovou frekvenci, díky čemuž se mohou držet v pro ně nejvhodnějším výkonnostním pásmu.

Rychlé opravy

I tak kvalitní přístroj se může jednou za čas porouchat. Z toho důvodu existuje v Praze certifikovaný servis, kde se běžně provádějí i drobnější opravy typu výměna skel Apple Watch, respektive Apple Watch – výměna displeje.