Jak dnes vypadají reklamní tašky? Plast jako materiál zůstává, může však být rozložitelný

Reklamní předměty

Určitě je dobré, že doba plastová ustupuje trvale udržitelnému rozvoji. Ruku ale na srdce, za kvalitní plastovou tašku náhrada neexistuje. Ta, když je trvanlivá, a není pouze na jedno použití, je dokonce ekologičtější než papírová taška. Reklamní tašky firmy Van Gillern jsou kvalitní a vybrat si můžete i bio tašky z biologicky rozložitelného materiálu.

Tašky v hypermarketech na jedno použití byly skutečně velice problematické. Když však máte tašku z pevného plastu, umí mnohdy v životnosti porazit i ty textilní. Navíc taška z bavlny, ale ani ta papírová, nejsou vůbec ekologické. Celulózky a papírny patřily tradičně k největším znečišťovatelům životního prostředí a bavlna je jednou z nejneekologičtěji pěstovaných rostlin vůbec. Na její vypěstování se spotřebuje enormně velké množství pesticidů, umělých hnojiv i vody. Současně zabírá tu nejkvalitnější půdu, která by jinak mohla sloužit k pěstování potravin. Takže trvanlivé plastové tašky určitě obstojí i nové bio době.

Reklamní tašky Van Gillern

Firma Van Gillern vyrábí plastové reklamní tašky několika typů. PDD tašky mají páskové držadlo a složené dno. Tyto reklamní tašky nabízí největší možnou užitnou hmotnost, a tak se hodí i jako nákupní tašky na těžší zboží.

Dalšími taškami v nabídce jsou KL tašky bez dna s nezpevněným průhmatem, KL+D tašky se složeným dnem a nezpevněným průhmatem. V obou případech jde o menší reklamní tašky na lehké zboží.

Nejběžnějšími reklamními taškami jsou ZUD tašky. Zpevněný průhmat a složené dno jim dává zvýšenou pevnost, i přestože jsou z tenčí fólie.

Biologicky rozložitelné reklamní tašky

Výrobce tašek, společnost Van Gillern, dokáže ekologicky orientovaným zákazníkům nabídnout i reklamní bio tašky z biologicky rozložitelného plastu. Firma vám i na ně zajistí kompletně reklamní potisk.

Plastové obaly od Van Gillern

Dalšími produkty firmy jsou balicí fólie – jedno, dvou, tří a pětivrstvé nepotištěné fólie, potravinové fólie, tzv. MIX fólie a biodegradabilní fólie. Z těch se vyrábí i bio tašky. Firma produkuje taktéž odpadové pytle a univerzální pytle z plastu. Rovněž různé plastové obaly – sáčky s perforací, sáčky s eurovýsekem, LDPE sáčky, sáčky s kulatým dnem i se samolepicí klopou.