Instalatér Praha? „No problem“

Máte problém s vodou, s odpadem nebo topením? Potřebujete namontovat myčku či pračku? Instalatérské práce v Praze nabízí Rastislav Žák. Služby můžete doporučit i svým anglicky mluvícím známým. Ve firmě se domluví i anglicky.

Instalatér Praha je sice poněkud „úzký profil“, ale když víte, komu zavolat, nemusíte experimentovat při čištění odpadu, ani se snažit přes internet absolvovat topenářský rychlokurz na některém z diskusních webů typu „jedna paní povídala“. Jsou práce, na které je vždy lepší najmout specialistu – se zkušenostmi, ale i s potřebným vybavením, jež byste jinak museli kupovat, a snaha ušetřit by se vám pěkně prodražila.

Instalatér je téměř jako Ferda Mravenec – práce všeho druhu

Instalatérské práce zahrnují celou řadu činností. Některé možná zvládne šikovnější domácí kutil, ale jsou mezi námi i ti, co kutilství neholdují. I připojení nového spotřebiče, jakým je pračka nebo myčka nádobí, se může ukázat jako problematické. Laik z pračky neodstraní přepravní aretaci, u myčky třeba zjistíte, že připravený odpad nemá správný spád.

Problémy v domácnosti, k jejichž vyřešení potřebujeme instalatéra, se objevují pravidelně, a vůbec jich není málo. Vyměnit toaletu není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Protékající WC též nevyřeší každý svépomocí. Neprofesionální výměnou baterie si rychle tu novou krásnou zničíme. Jako nesnadnou se může ukázat i výměna umyvadla, které jsme sice po nákupu v Ikea rychle smontovali, ale teď bojujeme s jeho připojením k vodě i k odpadu. Měnit ventily, namontovat nový bojler či zkouknout ten, který začal zlobit, o kompletních rozvodech vody, odpadů či řešení problémů s otopní soustavou nemluvě. To jsou odborné práce, které má vždy řešit instalatér.

Chemické čištění odpadu nemusí pomoci

Poradit si mnohdy neumíme ani s čištěním odpadů. Když už nepomůže ani opakované použití louhu v neodtékajícím odpadu, nebo máme ucpaný třeba odpad toalety, je čas zavolat na čištění odpadu specialisty.

Instalatérská firma Rastislava Žáka vyřeší ucpaná umyvadla, dřezy, toalety i vany. Na zbytky vlasů, jídla, tuků nemusí běžné chemické čističe stačit. Toaleta se ucpe dokonce i nevhodným toaletním papírem, nemluvě o tom, když používáte vlhčený toaletní papír a kapesníky na dětskou hygienu. Pozor! Ty do WC nepatří! Hází se do směsného odpadu. Čištění odpadu Praha – to je rychlá pomoc ve chvíli, když váš odpad neodtéká, hrozí havarijní situace, nebo už dokonce nastala.