Elektronické cigarety jsou mnohem lepší než ty klasické

Je jen málo kuřáků, kteří si alespoň jednou ve svém životě nepřáli se svým zlozvykem skoncovat. Nejde však o nic jednoduchého, právě naopak. Nikotin dokáže člověka pořádně zaháčkovat.

Zbavit se této závislosti ovšem nakonec jde, třeba pomocí elektronických cigaret. Ty však mají i další pozitiva.

Jsou daleko zdravější

Nikdo dnes již asi nepochybuje o tom, že inhalování cigaretového dýmu není zrovna dvakrát zdravé, právě naopak. Dým obsahuje celou řadu vyloženě toxických látek, které dokáží dlouhodobě ničit organismus člověka. Elektronické cigarety jsou v tomto ohledu mnohonásobně lepší.

Navíc po nich nežloutnou prsty, což může být pro mnoho jedinců velký problém. Nejenže to nevypadá dobře po estetické stránce, ale prsty také celou dobu smrdí od kouře. A ne každý má čas a možnost se po každé cigaretě jít umýt.

Vapovat je možné skoro všude

Ještě relativně donedávna bylo možné kouřit skoro všude. Současnost je však pro milovníky cigaret daleko temnější. Na většině veřejných míst je kouření zakázáno a platí to jak pro venkovní, tak i vnitřní prostory.

Kdo ovšem vapuje, může se své zálibě věnovat bez potíží i nadále, a sice skoro všude. Je jasné, že vybalit elektronickou cigaretu třeba v kině není dobrý nápad, avšak v hospodě či v zoo nejde o žádný problém.

Dým linoucí se z elektronické cigarety totiž není vůbec smrdutý, a tudíž po něm nikomu nenačichnou věci. Navíc neobsahuje žádné škodlivé látky, takže pasivní kouření je v tomto případě zcela bezpečné.

Odvykání

Využít elektronické cigarety jako způsob odvykání je dobrý nápad. Kuřák si sám může snadno regulovat, kolik do sebe dostane nikotinu, aniž by musel cigaretu típat zbytečně brzo. Takto je možné si každý den ubírat dávku, třeba jen o jedno potáhnutí. Nakonec se člověk tímto způsob odnaučí kouřit zcela.

K tomuto účelu je nejlepší použít jednorázové elektronické cigarety HQD, které jsou cenově i kvalitativně velmi zajímavé.