Dresy pro atletiku, které vás podpoří ve vašem sportovním výkonu

Atletika je sportem, při němž je třeba maximálního pohodlí sportovce, aby dosáhl co nejlepších výkonů. Ty záleží nejen na jeho fyzické kondici, ale též na oblečení a obuvi. Proto vybíráme takové materiály, které jsou funkční, odolné vůči extrémní námaze a mají propracovaný střih.

Sportujte stylově

Atletické dresy skládající se z přiléhavých tílek, triček a trenýrek by měly splňovat základní vlastnosti, aby se v nich sportovci cítili co nejvíce komfortně. Patří mezi ně rychlý odvod potu od těla, zvýšená prodyšnost, nízká nasákavost, vlákna odolná vůči plísním a pachům. Nejpoužívanějším materiálem je Coolmax, jenž splňuje všechny výše uvedené parametry. Jeho vlákna jsou velice měkká a lehká, proto zaručuje velmi příjemné nošení. Navíc je oblečení po vyprání během chvíle suché. Dresy z tohoto hi-tech materiálu je možné nosit po celý rok. Udrží sucho i v tom největším horku, v zimě zajistí tepelné klima vašeho těla. Atletické trenýrky jsou k dostání v mnoha podobách provedení, lze je objednat i včetně slipů.

Slaďte celý váš tým

Týmové oblečení pro atletiku z kolekce od DDsport je zárukou propracovaných střihů, atraktivního designu a možnosti dokoupení dalších doplňků, které jsou nezbytné pro kompletní vybavení vašeho týmu. Při jeho objednání můžete využít služeb grafického studia, díky němuž bude váš tým na aletických závodech nepřehlédnutelný. Ve stejném stylu je možné vyhotovit teplákové bundy a kalhoty, mikiny, polokošile, termo prádlo, ručníky a čepice. Vybírat lze z nepřeberné škály střihů límců, rukávů, nohavic atd. Chcete-li si navrhnout vlastní design, stačí si stáhnout šablonu a do ní motiv zakreslit. Co navíc oceníte, je archivace vaší zakázky, tudíž v budoucnosti není žádným problémem doobjednat i jenom jeden kus oblečení. A to po neomezeně dlouhou dobu.