Báječné ubytování u Máchova jezera pro vaši dovolenou bez starostí

Chceme-li si zaslouženou dovolenou pořádně užít, je základem výběr správného ubytování, které plně uspokojí naše požadavky. Nejlepší vizitkou kvalitních ubytovacích služeb je fakt, že se do dané lokality budeme rádi vracet.

Rekreační středisko uprostřed borového lesa

Nejoblíbenější ubytování Máchovo jezero naleznete v dosahu obcí Staré Splavy a Doksy. Ve prospěch tohoto místa hovoří krásná příroda a klid. Na své si zde přijde každý – rodiny s dětmi, dětské tábory, školy v přírodě, sportovci na soustředění atd. Nabízí se tu nespočet možností výletů do okolí, sportovního vyžití, turistických cest a cyklotras, historických památek a kulturních akcí. Ubytováni budete v chatové osadě disponující 48 chatkami po 4 lůžkách. V rámci areálu se nachází jídelna s barem, společné sociální zařízení, ohniště, dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. V blízkém okolí jsou k dispozici trampolíny, minigolf, šlapadla, loďky a plavba parníkem.

Zázemí se vším všudy

Máchovo jezero ubytování vám poskytne vše, co od něho na své dovolené očekáváte. Budete mít proto rovněž zajištěno i stravování formou polopenze nebo plné penze. Snídaně se podává výběrem z bufetového stolu, součástí večeře je polévka. Upřednostňujete-li stravování vlastní, vychutnáte si ho na prostorné verandě. Každá chatka je vybavena chladničkou. Samozřejmostí je připojení k bezdrátové síti.

Kam vyrazit do okolí?

Pokud máte v oblibě historické památky, budete mít skutečně z čeho vybírat. K jednodennímu výletu se nabízí hrady Bezděz, Houska a Sloup v Čechách. Co se týče zámků, za návštěvu stojí zámek Zákupy, Zahrádky či Dětenice se středověkou krčmou a pivovarem. Rodinná dovolená přímo vybízí k výletu do liberecké ZOO, Aquaparku Babylon či Ještědu s pověstným televizním vysílačem v technicistním architektonickém stylu.