Dresy na Šipky Jaro 2021

dresy na šipky

Šipky, nebo-li házení šipkami je soutěžní sport, kdy dva nebo více hráčů hází malé a ostré střely známé jako šipky na kulatý cíl, který je známý jako terč. Narozdíl od ostatních hospodských her se šipky staly natolik populární, že se organizují na profesionální úrovni. 

Historie organizovaného hodu šipek začíná v průběhu 19.století, kdy měly šipky podobu dřevěných válečků zakončeným ostrým kovovým hrotem s ptačím peřím. Do začátku 20. století se šipky odehrávaly v různých formách po celé Anglii a probíhaly v podobě přátelských utkání mezi návštěvníky hospod. V roce 1927 začíná první velký turnaj News of the world a záhy se sport rozšíří do celého světa.

Proč váš tým potřebuje dres?

Týmové dresy jsou právem věcí, která by se neměla podceňovat. Proto mají profesionální týmy své vlastní stylisty, kteří přemýšlí s velkým předstihem jak budou vypadat dresy pro příští sezónu. Dresy na šipky dokáží hráčům dodat sebevědomí a pocit sounáležitosti v týmu. 

Šaty dělají člověka

Řada studií dokazuje, že vaše oblečení dokáže ovlivnit váš psychický stav. A staré rčení šaty dělají člověka je pravdivější, než si uvědomujeme. Protože hráč co si obleče dres, není jen sám sebou. Vstoupí do role, kde cítí, že je součástí týmu. Jako herec, co při změně kostýmu zanechá svou osobnost za dveřmi a stane se někým jiným. Dres je také skvělý způsob pro podporu týmové hrdosti a ducha. Skvělý design dresů může mít také psychologický efekt na vašeho soupeře. 

Bezpečnost a pohodlí

Další velkou výhodou nošením dresu je jeho funkčnost. Při každém sportu je velmi důležité, že vaše oblečení vám zaručí pohodlí i při fyzické aktivitě. Při výběru dbejte na kvalitu, kdy v horkých letních dnech ochladí, budou odolné a jsou prodyšné. Pokud se vaši hráči cítí pohodlně, mohou podávat 100% výkon a nic neodvádí jejich pozornost. 

Inspirace na dresy Jaro 2021

TIP: Polokošile na šipky

Jaro 2021 se nese v duchu optimismu do budoucna, proto jsou barvy pro jaro v tónech žluté, teplých odstínů červené, oranžové nebo karamelově hnědé. Využijte jarní sezónu ke tvorbě nových dresů pro váš tým. Na českém trhu je nespočet možností atraktivních návrhů dresů, které vám pomohou naplnit vaše představy. Pokud chcete využít svoji vlastní kreativitu, spousta firem nabízí možnost interaktivní tvorby vlastního designu. Zapojení hráčů do vytvoření vlastních dresů ja skvělý způsob jak posílit týmového ducha a podpořit inspiraci pro lepší výkon při hře.