Diář pro akční ženu? Jedině mammadiář!

Ještě nemáte diář na příští rok? To je ale chyba! Brzy nebudou! A kam si pak budete zaznamenávat vše, co vás v příštích dnech, týdnech a měsících čeká a nemine?

Spousta z nás bez diáře nedá ani ránu. Klasického papírového, kterým si s oblibou listujeme a do nehož zaznamenáváme vše, co uznáme za vhodné. A to i přesto, že jsme vybaveni diáři elektronickými, notebooky, tablety i chytrými telefony.

Denní, týdenní, nebo měšíční?

Jaký diář zvolit? Denní, týdenní, měsíční? To zřejmě bude záviset na vaší vytíženosti. Na trhu najdeme diáře různých rozměrů a s různými počty stran. Diáře papírové a výše zmíněné elektronické. Z papírových diářů zmiňme malé diáře kapesní a větší kancelářské a manažerské. Praktické jsou diáře s možností vyjmutí listů, do nichž si každoročně pořídíte nové kalendárium, a předsádka vám zůstane.

Diáře s krásnými motivy

Apropos předsádka neboli titulní stránka. I ta je u diáře nesmírně důležitá. Vždyť je jakýmsi poznávacím znamením diáře, do určité míry prozrazuje povahu svého majitele. A většina lidí svůj diář, pomineme-li jeho obsah, vybírá právě na základě titulní stránky. Předsádky papírových diářů mohou být kožené, koženkové, papírové i látkové. Na výběr navíc je spousta krásných motivů, z nichž si každý zcela jistě vybere svého favorita, který se stane jeho společníkem po celý nadcházející rok.

Diáře personalizované

Na trhu se však dnes setkáte i s diáři personalizovanými, tedy určeným určité skupině uživatelů. Hračkářství Praha například má ve své nabídce jedinečný mammadiář pro akční ženy. Tedy ženy zvládající rodinu, práci i sebe. S praktickým rozvrhem hodin a inspirativními citáty, které jim pohladí duši, donutí se zastavit a zamyslet nad věcmi všedními i nevšedními.

Diář s rozvrhem hodin, kroužků, kapsou a gumičkou

Autoři diáře však mysleli i na jejich děti a doplnili jej rozvrhem hodin a kroužků, neboť i ty životy maminek ovlivňují. Diář, jenž je k dispozici ve čtyřech designech, však obsahuje i praktickou kapsu, do níž je možno uložit si třeba důležité vizitky, a gumičku, která zase zamezí tomu, aby z diáře nevypadly. Pokud tedy ještě nemáte svůj diář, tento by mohl být tím pravým, nemyslíte, milé dámy?