CULT je kožené pouzdro na iPhone, co má styl

Majitelům iPhone je kolikrát líto telefon schovávat do nějakého obalu. Není se čemu divit, Apple je pověstný svým dokonalým minimalistickým designem a většina obalů i pouzder ho prostě pokazí. Jenže iPhone jsou docela drahé telefony na to, abyste je nosili jen tak bez obalu. Co s tím?

Řešení nabízí český výrobce Voyage. Zakladatelé této firmy kdysi řešili stejný problém jako vy. Chtěli najít nějaký luxusní obal na iPhone, který si telefon této značky opravdu zaslouží. Nenašli, a tak se rozhodli, že jej začnou vyrábět.

Pouzdra a obaly na míru vašemu stylu

Značka Voyage se soustředí na kožené obaly nejen na iPhone. Vyrábí také pouzdra na MacBooky, popřípadě telefony či zařízení jiných značek. Na všem se dá domluvit, dokáží vyrobit obal na míru a mohou vám na něj umístit také monogram nebo jiný text až do sedmi znaků. Na výběr je i barevné provedení, Voyage pracuje s 8 barvami kůží.

Všechny obaly jsou vyráběny ve vlastní dílně v Praze 4, kam se můžete pro hotové pouzdro taktéž stavit. Platíte tedy za poctivou práci šikovných českých ručiček.

Pouzdro z kvalitní kůže a měkké plsti

Velmi oblíbený je například kožený obal na iPhone s názvem CULT. I on je vyroben z prémiové italské kůže a 100% vlněné plsti. Můžete si ho pořídit v provedení pro iPhone Xs, Xr, Xs Max i další, vyrobit se dají různé varianty. Pouzdro pojme nejen telefon, do kožené kapsy dáte také 2-3 karty a bankovky.

Některá pouzdra značky Voyage jsou zvenčí celá kožená a plsť najdete jen uvnitř kvůli šetrnosti k displeji telefonu. Kožené pouzdro na iPhoneCULT je ovšem jiné. Tentokrát je pravá plsť ze 100% ovčí vlny vidět i zvenčí. Obal je díky tomu zajímavější a originálnější.

Česká firma Voyage ručně vyrábí různé typy obalů, dále klíčenky, peněženky, dokladovky, pouzdra na tužky a Apple Pencil i mnoho dalšího. Všechno tohle je vyrobeno z kvalitních materiálů a s velkou péčí.