5 kousků, které musí mít váš chlapec na letní sezónu

Mrkli jsme se na letošní trendy a máme pro vás několik tipů na obohacení chlapeckého šatníku před nastávajícím létem. Ve výběru najdete praktické kousky i stylové záležitosti, které si ale obhájí svou existenci vysokou praktičností.

  1. Tepláky trochu jinak

Generace a generace chlapců byly odchovány v teplácích, dnešní doba ale i chlapecké tepláky povýšila na módní kousek. Zkuste proto kouknout na nabídky značek a vybrat nějaké propracovanější, ať už se jedná o střih nebo látku. Tepláky se díky pandemii staly i mezi dospělými novým trendem, což se odrazilo také v rozšíření dětské nabídky.

  1. Lněné kalhoty

Poslední dobou se lidé více zajímají o materiály, což přineslo jakousi revoluci v používání lnu. Pravdou je, že nenajdete mnoho pohodlnějších a příjemnějších materiálů na léto. Pokud chcete tohle pohodlí dopřát i vašemu chlapci, kupte mu volné lněné kalhoty a ideálně je ještě doplňte o stylovou košili ze stejného materiálu!

  1. Softshellová bunda s nápadem

Ani funkční oblečení už dnes není přehlídkou nudných barev a nenápaditosti. Naopak sofsthellové látky se začaly vyrábět ve velmi pestrých a nápaditých vzorech a povznesly tak chlapecké softshellové bundy na módní kousek. Pořiďte jednu takovou stylovou bundu i vašemu chlapci.

  1. Pyžamo i ke snídani

Učte děti jistému stylu už od mala a povyšte doma i pyžamo na téměř společenský oděv. Před letní sezónou proto chlapcům nakupte chlapecká pyžama oblíbené barvy a pohodlného střihu a občas si doma dovolte nedělní snídani v pyžamu na terase.

  1. Mokasíny

K těm výše zmíněným lněným kalhotám se budou nesmírně hodit stylové mokasíny, které se navíc pohodlně nosí a často jsou pro dětské nohy bezpečnější než třeba sandále s volnou špičkou. Pokud nejste fanoušky uzavřených bot na léto, vyberte nějaké kožené sandálky s pevným krytím prstů, protože i ty nadělají hodně parády.