Womanizer

Womanizer

Womanizer je slovo mnoha významů. V překladu znamená záletník, nebo sukničkář. Womanizer také byla hitovka od světoznámé zpěvačky Britney Spears. Všechny významy tohoto slova však pro většinu žen upadnou v zapomnění, pokud vyzkouší vibrátory proslulé německé značky Womanizer.

O společnosti

Hlavním mottem firmy je: „Orgasmus je lidské právo“ a mají pravdu a právě u žen dosažení správně procítěného orgasmu bývá ve velké míře problém, s touto hračkou však už nebude. Společnost byla založena v německém Bavorsku manželským párem Michaelem a Brigitte Lenkeovými. Právě fakt, že ženy těžko dosahují orgasmu a nedokáží jej procítit, je vedl k vývoji jejich sexuální hračky. Rozhodli se, že změní sexualitu žen a ukáží světu, že je to možné. Výsledek je Womanizer, vibrátor určený pro ženský klitoris, který je známý po celém světě, zakoupit lze ve více než 30 zemích světa a stále více a více se rozšiřuje. Za úspěchem nestojí však jenom prvotní nápad, ale celý tým 30 jedinců, kteří vyvíjejí a inovují tuhle hračku s jedním cílem, posláním i vášní – chtějí změnit svět a ženskou sexualitu. Umožnit ženám nezapomenutelný zážitek a celkově zlepšit sexuální život všech.

Womanizer jako výsledek

Womanizer je výsledek práce celého týmu. Jedná se o vibrátor speciálně určený pro ženy, funguje na základě vzduchové technologie a tlakových vln, díky těm dokáže stimulovat klitoris bez přímého kontaktu. Jedná se o celosvětový fenomén v kategorii erotických pomůcek pro ženy, co je na něm tak úžasného? Orgasmus, orgasmus a zase orgasmus, ano, tahle hračka vás k němu zaručeně dovede, slibuje silný orgasmus, kterého docílíte ve velice krátkém okamžiku a ještě k tomu opakovaně! Hračka nasaje váš klitoris a stimuluje jej pomocí tlakových vln. Má několik intenzit a výsledek se opravdu dostavuje neuvěřitelně rychle, opakovaně a hlavně prožitek je natolik intenzivní, že už nebudete chtít přestat.

Womanizer ProŽeny jej mohou použít samy, nebo ve dvojici s partnerem, aby tolik nežárlil. Stimuluje klitoris, ať už při sexu, nebo samostatně, ten je po použití ještě nějakou dobu velice citlivý a zážitky daleko procítěnější. Jak se říká: fantazii se meze nekladou, a proto ho mohou použít i muži na svou chloubu. I když byl Womanizer převážně určen ženám, i muži s ním naleznou své potěšení, nasávání a vibrace pod určitým úhlem vás dovedou k novému druhu zážitků.

Pro a proti

Vibrátory jsou dostupné v různých tvarech i provedeních – a to i cestovních do kabelky. Možná se na první pohled mohou zdát neatraktivní, ale opak je pravdou. Do dlouhého a pečlivého vývoje předcházejícího uvedení na trh byly zakomponovány snad všechny faktory, nenajdete promyšlenější a propracovanější hračku. Od ergonomického tvaru, díky kterému se velice snadno drží, přes technické prvky, technologické vychytávky, snadnost ovládání, super lehkou váhu až po použití vysoce kvalitního materiálu a tichý provoz. Zkrátka a jednoduše Womanizer je promyšlený a propracovaný do každičkého detailu.  Tomu odpovídá i cena, patří do kategorie luxusních erotických hraček a jeho vyšší cena může být pro spoustu lidí odrazujícím faktorem, to je však jediný háček, který tato hračka má.

Proč Womanizer

Každý, kdo Womanizer vyzkoušel, tak Vám potvrdí, že funguje naprosto odlišně od čehokoliv, co je dostupné na trhu. Všichni Vám potvrdí vzrušující a rychlý orgasmus, který si užili na maximum, stačí jen přiložit masážní hlavici, nechat nasát a dráždit tlakovými vlnami, není potřeba žádný pohyb, žádný dotek, užíváte si ten nekonečně vzrušující pocit… ještě k tomu zavřít oči a nechat se unášet vlastními myšlenkami a touhami a nechat se donést k nezapomenutelnému zážitku…

[kkstarratings]

Napsat komentář