Prospívá pleti, kloubům i očím. Seznamte se s kyselinou hyaluronovou!

Máte povadlou pleť a bolí vás klouby? Dodejte svému tělu kyselinu hyaluronovou, a budete mít po problémech!

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která v organismu plní hned několik důležitých funkcí. Polymer hyaluron, který se svým složením přibližuje cukru, zpevňuje pleť, promazává naše klouby a důležitý je také pro oční sklivec. Vezměme to ale popořadě.

Kyselina hyaluronová a pleť

Velkou roli kyselina hyaluronová sehrává v redukci vrásek. Mezi její nejdůležitější vlastnosti totiž patří její schopnost vázat vodu. Ta pleti dodá chybějící hydrataci a celkově ji učiní pružnější, vypnutější a zářivější.

Kyselina hyaluronová a klouby

Kyselina hyaluronová však má své místo i v prevenci a léčbě řady kloubních onemocnění. Coby přirozená součást kloubní tekutiny a chrupavky totiž přispívá k udržení její pružnosti. A k tomu disponuje i výraznými protizánětlivými účinky. Proto je kyselina hyaluronová součástí kvalitních kloubních výživ. Více informací na toto téma najdete na odkazu kyselina hyaluronová klouby.

Je vám více než 25 let? Pak zbystřete!

Během první třetiny našeho života si na nedostatek kyseliny hyaluronové rozhodně nemůžeme stěžovat. Tělo si jí vyrobí dostatek. Již po pětadvacátých narozeninách však její produkce začíná klesat. A to může mít za následek řadu nepříjemných účinků. Kůže začne ztrácet svou pružnost, objeví se první bolesti kloubů i problémy se zrakem. V ten okamžik je na místě začít kyselinu hyaluronovou tělu dodávat.

Jak užívat?

Užívání kyseliny hyaluronové je možné hned několika způsoby, a to vnitřní, vnější a injekční. Kyselinu hyaluronovou například najdete v kvalitních antiagingových kosmetických přípravcích, které se aplikují přímo na pleť. Ještě lepších výsledků dosáhnete, necháte-li si (například v případě korekce hlubokých vrásek) kyselinu hyaluronovou do pleti aplikovat injekčně. Tento úkol ale svěřte estetickému dermatologovi.

Vnitřní užívání kyseliny hyaluronové

Možné je však i vnitřní užívání kapslí s kyselinou hyaluronovou, které kůži zase vyplní zevnitř. Obzvláště účinná se ukazuje kombinace kyselina hyaluronová a kolagen v přípravku renomované značky Woldo Health. Jedná se o kolagenový prášek s kyselinou hyaluronovou, zinkem a biotinem prospívající kloubům, nehtům, chrupavkám, kůži i nehtům. Užitím všech devadesáti kapslí se kyselinou hyaluronovou zásobíte na dlouhé tři měsíce dopředu!