Nově zrekonstruované bungalovy u Máchova jezera

Pokud hledáte dokonalé místo pro odpočinek, rekreační vyžití nebo jen chcete uniknout od ruchu města, máme pro vás ideální tip – náš komplex bungalovů v malebném prostředí Starých Splavů, jen několik set metrů od Máchova jezera.

Komfort ubytování v bungalovech

Naše bungalovy prošly nedávnou rekonstrukcí, díky které nabízejí komfort na úrovni hotelového ubytování. Každý bungalov je vybaven zcela novým nábytkem, kuchyňskou linkou, sprchou a WC. Součástí kuchyňského koutku je mikrovlnná trouba, varná konvice a veškeré nádobí, které můžete potřebovat pro přípravu svých oblíbených pokrmů.

Nabízíme tak možnost ubytování u Máchova jezera, kde si v pohodlí svého bungalovu můžete sami připravit snídani, oběd nebo večeři. Pokud byste ale raději využili naše stravovací služby, můžete se spolehnout na chutnou a pestrou polopenzi nebo dokonce plnou penzi.

Rekreační vyžití u Máchova jezera

Bungalovy se nacházejí pouze 700 metrů od Máchova jezera, kam se dostanete krásnou lesní cestou. Máchovo jezero je oblíbeným místem pro rekreační vyžití. Můžete si zde zaplavat, projet se na lodičkách, nebo jen relaxovat na pláži.

Ubytování ve Starých Splavech

Naše bungalovy nabízejí také výbornou polohu pro poznávání okolí. Staré Splavy jsou oblíbenou turistickou destinací, která nabízí mnoho příležitostí k výletům, turistice nebo cyklistice.

Závěrem

Ať už plánujete aktivní dovolenou nebo hledáte místo, kde byste mohli v klidu odpočívat a nabrat nové síly, naše bungalovy u Máchova jezera jsou ideální volbou. Nabízíme vám komfortní ubytování v krásném prostředí a mnoho možností, jak trávit svůj volný čas.

Aktivity v okolí

Kromě koupání a jiných vodních radovánek na Máchově jezeře se v okolí nachází také mnoho dalších příležitostí pro trávení volného času. Okolí jezera je protkáno sítí turistických a cyklistických stezek, které vás zavedou do nádherné přírody Českého středohoří. Můžete navštívit například zříceninu hradu Bezděz nebo se vydat na výlet do nedalekého zámku Zákupy.

Pro ty, kdo mají rádi aktivní způsob odpočinku, jsou zde také možnosti pro jízdu na koni, houbaření, rybaření nebo golf. V zimě pak okolí jezera nabízí ideální podmínky pro běžecké lyžování.

Přátelský personál a profesionální přístup

Při vaší návštěvě budete v rukou našeho přátelského a profesionálního personálu, který se postará o to, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Jsme tu pro vás, abychom zodpověděli jakékoliv vaše dotazy a pomohli vám s organizací volnočasových aktivit.

Rezervace ubytování

V případě zájmu o ubytování ve Starých Splavech neváhejte navštívit naše webové stránky. Zde najdete podrobné informace o našich bungalovech, možnostech stravování a dalších službách. Rezervaci lze jednoduše provést online.

Těšíme se na vaši návštěvu u Máchova jezera a jsme připraveni zajistit vám nezapomenutelný zážitek z dovolené v našem ubytovacím zařízení. Vydejte se za dobrodružstvím, odpočinkem a nechte se hýčkat našimi službami. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou.