Masáž penisu je příjemný zážitek a uvolnění

Vnímáte erotické masáže jako tabu? Neměli byste! Žijeme v 21. století, a tak už můžeme veřejně říct, že sexuální potěšení je součástí života. Pomáhá nám odpoutat se od starostí běžného života, uvolnit tělo i mysl. Pokud se vám ho nedostává v soukromém životě, nebo prostě toužíte zažít něco nového, vyzkoušejte například erotické masáže!

Na začátek je třeba zmínit, že erotické masáže by se neměly zaměňovat se sexuálními službami. Masérky jsou sice krásné ženy, které se o vás budou starat v rouše Evině, ale nejsou tady od toho, aby vám poskytovaly sexuální služby. Tedy aspoň ne v pravém slova smyslu. K sexuálnímu styku sice nedojde, ale k orgasmu pravděpodobně ano. Obzvlášť pokud se objednáte přímo na masáž penisu.

Jak probíhá masáž penisu?

Existuje celá řada erotických masáží. Při některých se masérka věnuje celému tělu, při dalších klouže vlastním tělem po těle klienta. U masáže penisu se, jak už z názvu vyplývá, věnuje především penisu. Klient po celou dobu leží na zádech a masérka provádí svou práci. Cílem tohoto typu masáže není přivodit orgasmus, nýbrž tento okamžik co nejvíce oddalovat. Prožitek při vyvrcholení je díky tomu několikanásobný. Pokud však klient chce, je možné masáž přizpůsobit jeho požadavkům například pro více orgasmů.

Masáž penisu (lingamu) dokáže muže zbavit stresu a napětí, je-li prováděna pravidelně, umí také zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu. Velmi často také klientům pomůže odhalit, co se jim vlastně líbí, a tím pádem i obohatit soukromý milostný život.

Objednejte se na masáž diskrétně

erotické pomůckyErotické masáže poskytuje například pražský salon Angels masáže, který si zakládá na diskrétním přístupu. Objednat se, nejen na masáž penisu, je možné online nebo třeba i přes WhatsApp. Ještě jednou ale zdůrazňujeme, že erotické masáže nezahrnují sexuální služby. Orální, klasický sex ani líbání nejsou součástí masáže a nejsou možné ani za příplatek.