Klíčové centrum – přívěsky, karabiny a kroužky na klíče na jednom místě

Pokud vás dohání k šílenství přenášení klíčů jen tak po kapsách bez karabiny nebo visačky, učiňte tomu přítrž. Opatřete je kroužky na klíče a každý klíč označte barevným rozlišovačem.

Nemusíte pracovat jako vrátný, abyste vyfasovali hromadu klíčů. I když si stokrát říkáte, že víte, kde jaký klíč patří, ve spěchu to prostě zapomenete. V tomto případě je nejlepší doplnit odemykací sadu kroužky na klíče, rozlišovačem, visačkou. Jen tak budete mít jistotu a už se nespletete.

Získejte přehled

Kovové kroužky na klíče jsou k dostání v mnoha velikostech. Záleží jen na vás, jaký potřebujete rozměr. Většinou jde o průměr 20 – 40 mm. Kroužky na klíče stojí doslova pár korun. Pro přehlednost přiobjednejte také plastový rozlišovač – visačku na klíče. I ty jsou k mání v mnoha barevných variantách. Vašim dětem se bude hodit kroužek a kabina na klíče s visačkou se jménem. Pánové naopak ocení svítící a svinovací karabinu nebo karabinu na klíče s řetízkem.

Když zamrzne zámek

V mrazivých měsících roku se neobejdete bez mazadel autozámků, visacích a klasických zámků. Jen díky pravidelné péči vám nezamrznou a lehko se neopotřebí. Mazat byste měli alespoň dvakrát do roka, zámky ochráníte před nečistotami a korozí. Mazadla bez oleje a grafitu koupíte za nízké ceny.

Kde nakoupit?

Pokud potřebujete doplnit své klíče kroužky, rozlišovači, visačkami, popruhy či přívěsky, můžete navštívit jednu z kamenných prodejen společnosti Klíčové centrum, které slouží zároveň jako výdejní místa. V Česku je jich 9 a na Slovensku dokonce 2. Kdykoliv během roku lze využít služby e-shopu, kde je možné zakoupit také klíče, zámky, dveřní a okenní příslušenství, elektronické zabezpečení, kapesní nože, trezory a zámky. Nákup online se vám zalíbí, protože vybíráte zboží z pohodlí svého domova, odborníci na telefonu vám v případě nejistoty poradí a následně zaplatíte kartou či převzetí zboží.