3 tipy na nábytek, který nesmí chybět v žádné předsíni

Ukládání bot

Jeví se vám předsíň jako ne příliš důležitá místnost? Pokud ano, pak se nejspíše mýlíte. Právě ona je jakousi vstupní branou do interiéru bytu nebo rodinného domu. Už tady si návštěva dělá obrázek o tom, jaký máte vkus. Správné řešení předsíně navíc dokáže usnadnit vysvlékání a oblékání oděvů či Jestliže aktuálně uvažujete o změně stávající předsíně, anebo řešíte novou, máme pro vás 3 tipy na zajímavý nábytek, jež vám určitě pomohou.

Stylový botník

Pokud jsou po vstupu do interiéru na zemi rozházené boty, působí to nevábně. Navíc po nich lidé šlapou, čímž dochází k jejich deformaci a špinění. Moderní botník patří do každé předsíně a dokáže si poradit i se spoustou párů bot. Především policové modely a výsuvné systémy jsou velmi důmyslné a obuv budete mít pokaždé po ruce. Jistě si navíc botník designově vyladíte s okolním vzhledem předsíně.

Ukládání bot
Botínk do předsíně

Elegantní skříně

Prostor pro boty bývá také součástí velké šatní skříně. V předsíni se přímo nabízí její využití po jedné ze stran. Dokonale může kopírovat stěnu a vytvoří vynikající podmínky pro uložení oděvů. Členit ji lze v podstatě jakkoli. Samozřejmě musí být její součástí šatní tyč, na níž budou zavěšeny svršky. Pro návštěvy je možné vytvořit výklenek s věšáky. Při odkládání svršků nebude nezbytné otevírání skříně. To může být jinak řešeno jak klasicky, tak posuvným systémem. Záleží na dostatku prostoru.

Vybavení do předsíně

Zrcadlo ano, ale…

Samostatně stojící zrcadlo si mohou dovolit pouze lidé, jejichž předsíň je prostorná. Tradičně se stává nedílnou součástí skříňových dveří, případně se nalepí na stěnu. Stejně tak lze uvažovat i o věšáku. Již dávno nebývá samostatným solitérem. Výbornou volbou do předsíně jsou i různé police, které mohou a nemusejí být součástí velké šatní skříně. Rukavice, čepice anebo jiné drobné předměty si tady najdou své stálé místo.

Napsat komentář